Objednávky

Materiál pro KDP si přednostně vyrábějí katecheté sami na základě podkladů, které získají na kurzech KDP. Řada materiálu je vyrobena ze dřeva, což vyžaduje jak vhodný výrobní materiál, tak pomůcky, které nejsou pro každého dostupné. Zapsaný spolek Cesty katecheze proto zajistil nebo připravil podklady pro několik českých výrobců a zprostředkovává nákup a dodávku tohoto materiálu účastníkům kurzů. Jedná se zpravidla o polotovary, které je třeba nabarvit a nalakovat laky vhodnými pro hračky dětí. Platby za zakoupený materiál pokrývají pouze náklady na jeho přípravu, výrobu a distribuci.  

Ceny a nabídka se v průběhu mění podle toho, jak se materiál upravuje. Některé materiály vyrobené z překližky lze pro domácí použití vyrobit z kartonu a slepit je napevno. 

Termíny dodání materiálu jsou závislé na možnostech výrobců a také na včasném zaplacení faktur. Spolek nemá pro tuto činnost žádný vstupní kapitál. 

Aktualní objednávkový list (obsahuje seznam nabízených materiálů pro I. i II. stupeň KDP, platí od 1. 10. 2019).   Od 23. 8. 2017 vyřizuje spolek Cesty katecheze z provozních důvodů pouze objednávky do České republiky! Zároveň můžeme s radostí oznámit, že slovenské objednávky můžete směřovat do e-shopu porátlu Za stolom (viz níže), kde koupíte vesměs stejné polotovary nebo hotové výrobky. 

Nabízené materiály pro I. stupeň KDP si můžete prohlédnout na fotografiích. Tento  obrazový objednávkový list  slouží i jako návod k sestavení a dokončení jednotlivých materiálů. Obrazový objednávkový list pro II. stupeň připravujeme. 

Přehled veškerých materiálů ke každému tématu katecheze obsahují katalogové listy, které jsou nahrané v zabezpečené sekci pro účastníky seminářů vždy pro příslušný tematický celek. 

Postup:
  1. Stáhněte si objednávkový list, který je vytvořen v excelu. Do souboru je možné zapisovat pouze jméno, adresu (zasílací a fakturační) a počet objednaných kusů, ostatní buňky jsou zamčené. 

  2. Po vyplnění listu zašlete objednávku na adresu tesarludmila@gmail.com

  3. E-mailem objednávku potvrdíme a zašleme informaci o možném termínu dodání. Po odeslání balíku s materiálem vystavíme fakturu, která bude obsahovat i platbu za poštovné. Fakturu uhradíte převodem na účet spolku.

Nákupy v zahraničí

Samostatně lze pomůcky koupit také v zahraničních e-shopech, jako jsou:

Vaše otázky k tomuto tématu můžete zapsat do formuláře a stránce Otázky a odpovědi ke KDP. 

 
 

Novinky

19.08.2020 17:23
V rubrice Kalendář akcí najdete odkazy na dva nově vypsané víkendové kurzy v Český Budějovicích a v Troubsku (Brněnsko). 
16.03.2020 18:47
Dnes byla dokončena kompletní revize materiálů k tématu Modlitba pro II. stupeň KDP. Nově je na stránkách umístěn i hotový scénář ke katechezi k modlitbě Otče náš, která je zvlášť vhodným tématem pro...
16.03.2020 16:01
Na základě podnětu z průzkumné akce "Obnova databáze uživatelů stránek KDP" byly doplněny do všech tematických rubrik Materiály ke katechezím I. stupeň a II. stupeň diskusní fóra. Slouží k dotazům k...
10.12.2019 11:36
V rubrice Kalendář kurzů najdete informace k nově vypsanému kurzu pro I. stupeň KDP, který se uskuteční v prvním pololetí roku 2020 ve Štítné nad...
28.10.2019 18:20
V souvislosti se zahájením kurzů CŽV v Praze a v Olomouci ve školním roce 2019 - 2020 jsme přistoupili ke kontrole a doplňování materiálů a manuálů pro II. stupeň KDP. Zatím byly zrevidovány složky...
Záznamy: 1 - 5 ze 27
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Cesty katecheze, z. s. cestykatecheze@gmail.com