Otázky a odpovědi ke KDP

Dobrý den, ráda bych se zaregistrovala, abych si mohla stáhnout materiály k výuce, ale nevím, jak na to. Můžete mi, prosím, poradit?

Tento web je určen všem zájemcům o katechezi dětí. Materiály v sekci "Materiál pro děti - I. stupeň" a "Materiál pro děti - II. stupeň" je určen pouze těm, kteří se zúčastnili alespoň jednoho kurzu o Katechezi Dobrého pastýře. Jejich jména a e-mailové adresy vkládá do databáze stránek jejich administrátor. Účastníci kurzu jsou morálně vázáni, aby neposkytovali své přístupové údaje další osobě. 

Toto opatření má hlavní důvod v tom, že  materiály jsou duševním vlastnictvím asociací katechetů KDP, kterým záleží na tom, aby byly používány korektně - tzn. dle úmyslu jejich autorek, a přinesl tak užitek dětem a jejich vztahu k Bohu. Smysl, podoba a užití materiálu je předmětem výuky v kurzech a seminářích KDP. 

Pokud máte o přístup k materiálům zájem, zúčastněte se některého ze seminářů nebo kurzů vypsaných v rubrice Kalendář akcí.  

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně programu Katecheze Dobrého pastýře, seminářů, materiálů ke stažení nebo k nákupu materiálů pro prezentaci a samostatnou práci dětí. Otázky a odpovědi, které mohou zajímat více návštěvníků stránek, zveřejníme anonymně.

Novinky

19.08.2020 17:23
V rubrice Kalendář akcí najdete odkazy na dva nově vypsané víkendové kurzy v Český Budějovicích a v Troubsku (Brněnsko). 
16.03.2020 18:47
Dnes byla dokončena kompletní revize materiálů k tématu Modlitba pro II. stupeň KDP. Nově je na stránkách umístěn i hotový scénář ke katechezi k modlitbě Otče náš, která je zvlášť vhodným tématem pro...
16.03.2020 16:01
Na základě podnětu z průzkumné akce "Obnova databáze uživatelů stránek KDP" byly doplněny do všech tematických rubrik Materiály ke katechezím I. stupeň a II. stupeň diskusní fóra. Slouží k dotazům k...
10.12.2019 11:36
V rubrice Kalendář kurzů najdete informace k nově vypsanému kurzu pro I. stupeň KDP, který se uskuteční v prvním pololetí roku 2020 ve Štítné nad...
28.10.2019 18:20
V souvislosti se zahájením kurzů CŽV v Praze a v Olomouci ve školním roce 2019 - 2020 jsme přistoupili ke kontrole a doplňování materiálů a manuálů pro II. stupeň KDP. Zatím byly zrevidovány složky...
Záznamy: 1 - 5 ze 27
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Cesty katecheze, z. s. cestykatecheze@gmail.com